Kontakt: 22 275 52 08

PL | EN

OFERTA SPECJALNA

Zaoszczędź do 90 tys. zł i odbierz garaż za 1 zł

Zamieszkaj na warszawskim Manhattanie

Spektakularny kompleks Unique Tower powstaje przy ul. Grzybowskiej 51, w centrum Warszawy. To idealne miejsce dla osób, które chcą czerpać z życia wszystko, co najlepsze. Od 17. do 28. piętra budynku zaprojektowano luksusowe apartamenty mieszkalne Unique Tower. Nowoczesna przestrzeń zostanie zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny poziom komfortu.

Planowany rok
oddania

2021

Lokalizacja

Wola

Dostępne apartamenty

39

Materiały klasy premium

Unique Tower to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie luksusu. Inspirujące wnętrza, zapierający dech w piersiach widok na Warszawę oraz udogodnienia w  pięciogwiazdkowym standardzie – to wszystko znajdzie się w zasięgu ręki Mieszkańców jednego z najwyższych budynków mieszkalnych stolicy.

Udogodnienia dla wymagających

Prawdziwą dumą Unique Tower będzie bogata oferta udogodnień premium, która spełni najwyższe oczekiwania mieszkańców eleganckie lobby z kompleksową usługą concierge, restauracja à la carte ze starannie wyselekcjonowanym menu, bogato wyposażona strefa fitness, wysokiej klasy room service oraz serwis sprzątający, a także stanowiska do ładowania aut elektrycznych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z dedykowanym sprzedawcą naszych inwestycji premium z linii Marvipol Prestige, który pomoże Ci wybrać
wymarzony apartament dostosowany do Twoich potrzeb.

Justyna Mućka

+48 507 033 207

Małgorzata Mierzejewska

+48 500 060 895

Paulina Jablonski

+48 664 721 423

Wyrażam zgodę na:

otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolekotrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolekudostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/kredyty/