Kontakt: 22 275 52 08

PL | EN

Gotowe apartamenty od 75 m2

Odkryj piękno Powiśla w każdym detalu

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi

Prestiżowy, a zarazem kameralny apartamentowiec powstaje w samym sercu Powiśla przy ul. Topiel 18. Inwestycja, dzięki swoim licznym walorom, doskonale wpisuje się w segment nieruchomości premium. O jej luksusowym charakterze świadczy m.in. unikalny projekt architektoniczny nawiązujący do okolicznej zabudowy, a zarazem wyróżniający obiekt na tle sąsiadujących budynków.

Topiel N°18 wyróżnia wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu. Z kolei jedyna w swoim rodzaju lokalizacja zapewni mieszkańcom dostęp do rozmaitych atrakcji na wyciągnięcie ręki.

Planowany rok
oddania

Sierpień 2020

Lokalizacja

Powiśle

Dostępne apartamenty

14

Materiały klasy premium

Kompleks wyróżnia wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech obiektu jest jego biżuteryjna elewacja wykonana m.in. ze stopów metali w kolorze złota, a także unikalnego, ozdobnego materiału terazzo. Wyjątkowym elementem elewacji są płyty betonowe ryflowane o trójwymiarowej fakturze, które dzięki swojej zróżnicowanej powierzchni niejednakowo zachowują się w styczności z promieniami słonecznymi i podkreślają nowoczesny charakter budynku. Wszystkie okna w inwestycji mają naniesioną powłokę refleksyjną, która odbija ciepło i światło słoneczne.

Dodatkowym walorem estetycznym tego rozwiązania jest uzyskanie efektu lustrzanego odbicia, które zapewni prywatność i zwiększy komfort mieszkańców.

Udogodnienia dla wymagających

W kameralnym kompleksie zaprojektowano zaledwie 52 wysokiej klasy apartamenty w metrażach od 40 do 212 m2. Do dyspozycji mieszkańców inwestycji przeznaczono wiele udogodnień m.in. całodobową recepcję, business lounge, w którym można odbywać spotkania biznesowe oraz prywatną siłownię z luksusowym sprzętem do ćwiczeń z linii ARTIS Technogym, 3-poziomowy parking oraz specjalne miejsca na rowery, motocykle i komórki lokatorskie.

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie wyposażony w system kamer monitorujących. Teren będzie również całodobowo strzeżony przez obecnych na miejscu pracowników ochrony.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z dedykowanym sprzedawcą naszych inwestycji premium z linii Marvipol Prestige, który pomoże Ci wybrać
wymarzony apartament dostosowany do Twoich potrzeb.

Justyna Mućka

+48 507 033 207

Małgorzata Mierzejewska

+48 500 060 895

Paulina Jablonski

+48 664 721 423

Wyrażam zgodę na:

otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolekotrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolekudostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/kredyty/