Kontakt: 22 275 52 08

PL | EN

Sztuka
niezwykłych decyzji

Sztuka
niezwykłych decyzji

Poznaj inwestycje linii Prestige

Prestige

W Marvipol Development od lat tworzymy ponadprzeciętną jakość, której szczególnym wyrazem są realizowane przez nas inwestycje o podwyższonym standardzie.

Dziś idziemy o krok dalej i sięgamy jeszcze wyżej – z dumą prezentujemy linię Marvipol Development Prestige, która obejmuje najbardziej elitarne inwestycje dostępne na polskim rynku nieruchomości. W linii Prestige liczy się każdy detal. Nasze inwestycje oferują niepowtarzalne doświadczenie luksusu, który odczuć można w każdym aspekcie ich użytkowania.

Co według nas wyróżnia inwestycje klasy premium?

 • Prestiżowe lokalizacje w modnych, atrakcyjnych częściach miasta oraz w luksusowych kurortach
 • Najwyższej klasy trwałe i unikatowe materiały budowlane i wykończeniowe
 • Wyjątkowy design autorstwa renomowanych pracowni architektonicznych stanowiący wyróżnik inwestycji
 • Reprezentacyjne, komfortowe i kameralne części wspólne
 • Unikalne, luksusowe udogodnienia zapewniające maksimum wygody i rozrywki
 • Jedyne w swoim rodzaju, zapierające dech w piersiach widoki z okien apartamentów
 • Określone parametry techniczne związane m.in. z wysokością apartamentów oraz odpowiednio dużymi metrażami lokali

Inwestycje

W ramach linii Marvipol Development Prestige prezentujemy obecnie trzy wyjątkowe inwestycje spełniające wszystkie powyższe standardy:

Unique Tower

LUKSUSOWE APARTAMENTY z widokiem na panoramę Warszawy

Zobacz więcej

Rotunda Dynasy

Rotunda Dynasy, najbardziej luksusowy kompleks 23 apartamentów w stolicy, zlokalizowany na Powiślu. Limitowana oferta luksusowych apartamentów.

Zobacz więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z dedykowanym sprzedawcą naszych inwestycji premium z linii Marvipol Prestige, który pomoże Ci wybrać
wymarzony apartament dostosowany do Twoich potrzeb.

  Wyrażam zgodę na:

  otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolekotrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolekudostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/kredyty/