Marvipol Development wybrał generalnego wykonawcę dla inwestycji Lazurova Concept

Deweloper zawarł umowę o generalne wykonawstwo z firmą Hochtief Polska S.A. w ramach której zlecił kompleksową realizację inwestycji Lazurova Concept na warszawskim Bemowie. Wartość kontraktu wynosi 62,3 mln zł netto,  a termin ukończenia budowy ustalono na styczeń 2023 roku.

Spółką celową odpowiedzialną za realizację projektu jest Marvipol Narwik Sp. z o.o. należąca do grupy Marvipol Development.

W dniu 12 kwietnia 2021 roku przedstawiciele spółki zawarli umowę o generalne wykonawstwo z firmą Hochtief Polska S.A. Do zadań generalnego wykonawcy będzie należało wybudowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z usługami, z garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną.

Lazurova Concept powstanie przy ul Narwik 16, zaledwie 550 metrów od planowanej stacji II linii metra. Inwestycję wyróżnia szereg rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych zastosowanych w standardzie tj. pakiet smart, filtry antysmogowe, panele fotowoltaiczne, zbiornik do odprowadzania wody deszczowej. Wprowadzony do oferty 4-7 kondygnacyjny budynek będzie posiadał 232 mieszkania i 3 lokale usługowe. Na ostatnich kondygnacjach budynku znajdują się zielone, kaskadowe tarasy. Do udogodnień inwestycji zalicza się m.in. zieloną strefę rekreacyjną, stację do ładowania samochodów elektrycznych, wózkarnię oraz rowerownię.

Więcej informacji o inwestycji Lazurova Concept  znajduje się na stronie: www.lazurovaconcept.pl

Wstecz