Marvipol Development kusi inwestorów w USA (komunikat prasowy)

Wielkimi krokami zbliża się Kongres 60 mln – Globalny Zjazd Polonii organizowany w Miami na Florydzie.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele polskich środowisk biznesowych, m.in. rynku nieruchomości. Jednym z uczestników kongresu będzie spółka Marvipol Development S.A.. Podczas eventu zaprezentuje ofertę inwestycyjną korzystną dla przedstawicieli Polonii, którzy coraz częściej decydują się na inwestowanie na rynku nieruchomości w naszym kraju.

W dniach 7-10 lutego w Miami odbędzie się Kongres 60 mln – Globalny Zjazd Polonii. To wydarzenie stanowi okazję do spotkania w gronie polonijnym oraz dyskusji na temat możliwości dalszego rozwoju współpracy pomiędzy polskimi środowiskami biznesowymi skupionymi w kraju oraz tymi, które działają poza jego granicami. Silnie akcentowanym podczas kongresu tematem będzie inwestowanie w nieruchomości. Prelegenci będą dyskutować o korzyściach wynikających z lokowania kapitału zarówno na Florydzie, jak i w Polsce, która dzięki temu, ze stanowi dziś jedną z najważniejszych destynacji turystycznych w Europie oraz centrum spotkań dla sektora biznesowego z regionu CEE (Central and Eastern Europe), należy do grona lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym. W wydarzeniu weźmie udział m.in. firma Marvipol Development S.A., od 22 lat prężnie rozwijająca swoją działalność na terenie kraju.

 

„Cieszymy się, że podczas Kongresu 60 mln będziemy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Polonii i porozmawiać z nimi na temat możliwości inwestycyjnych w Polsce. Rodzimy rynek nieruchomości przeznaczonych pod wynajem dynamicznie się rozwija. Warszawa znajduje się już w czołówce miast europejskich pod względem obłożenia hoteli, wyprzedzając m.in. Lizbonę, Barcelonę czy Budapeszt. To także niekwestionowane biznesowe serce regionu CEE i najatrakcyjniejszy inwestycyjnie rynek tej części Europy. Paradoksalnie, największe miasto Polski to również jedna z najtańszych hotelowo stolic na naszym kontynencie. Ponadto, Polska awansowała do grona 25 najlepiej rozwiniętych gospodarek świata w ramach globalnej klasyfikacji rynków akcji FTSE Russell, co powodować będzie dalszy wzrost już i tak natężonego ruchu biznesowego. Warto dziś inwestować w naszym kraju i zauważają to także przedstawiciele Polonii, którzy już teraz stanowią duży odsetek naszych klientów” – mówi Mariusz Poławski, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development S.A.

W ostatnim czasie deweloper wprowadził do sprzedaży m.in. kompleks luksusowych apartamentów na warszawskiej bliskiej Woli, tuż przy centrum miasta. Unique Apartments to nie tylko lokale w standardzie pięciogwiazdkowym, ale także bogata oferta udogodnień, m.in. strefa SPA i fitness, lobby z recepcją czy restauracja. Apartamenty przeznaczone będą pod wynajem krótkoterminowy. Procesem najmu zajmie się doświadczony operator hotelow. Wszystko to bez osobistego zaangażowania w proces najmu, co pozwala na czerpanie zysku bez konieczności przebywania w kraju. To doskonały wybór dla przedstawicieli Polonii, którzy z zakupionego apartamentu będą mogli korzystać podczas wizyty w kraju w ramach tzw. „pobytów właścicielskich”. W tym okresie lokal nie będzie wynajmowany turystom – pozostanie do pełnej dyspozycji właściciela wraz z dostępnymi w obiekcie udogodnieniami.

Gwarantem sukcesu projektu Unique Apartments jest jego wyjątkowa lokalizacja przy ul. Grzybowskiej, na bliskiej Woli, która już teraz nazywana jest „warszawskim Manhattanem” – to tu powstaje nowe centrum biznesowe stolicy przyciągające z miesiąca na miesiąc coraz więcej podróżujących służbowo. Bliskość centrum Warszawy sprawia, że na nocleg na Woli decydują się także turyści podróżujący w celach rekreacyjnych. Prognozuje się, że nieruchomości luksusowe w Warszawie będą coraz droższe. Już za 1-2 lata ich ceny osiągną wartości obowiązujące obecnie w Kopenhadze, za 3-5 lat w Berlinie, a Paryżu i Londynie za 10-11 lat. Dlatego właśnie teraz jest doskonały moment na inwestycje, które będą procentowały podwójnie – pozwolą osiągać zysk z wynajmu oraz ten wynikający z rosnącej wartości nieruchomości na przestrzeni lat. Szczególnie warte uwagi pod tym względem są właśnie projekty realizowane na bliskiej Woli, która niebawem ma stać się największym centrum biznesowym kraju.

W centrum Gdańska, na klimatycznej Wyspie Spichrzów, Marvipol Development S.A. realizuje natomiast budowę inwestycji Dwie Motławy. Do sprzedaży trafiły apartamenty, w których można zamieszkać lub przeznaczyć pod bezobsługowy wynajem zarządzany przez profesjonalnego operatora. Nowoczesne lokale powstaną w otoczeniu najważniejszych gdańskich atrakcji turystycznych oraz dużych centrów biznesowych.

 

„Gdańsk to świetny wybór dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości na terenie Polski. To nie tylko piękne i zabytkowe miasto z dostępem do morza, ale także jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych w kraju. Dzięki temu w przypadku Gdańska nie istnieje zjawisko sezonowości. Do Trójmiasta tłumnie zjeżdżają także turyści z zagranicy – najczęściej Brytyjczycy, Niemcy oraz Skandynawowie, którzy chwalą sobie polską gościnność, mnogość atrakcji oraz korzystne ceny pobytu” – komentuje Mariusz Poławski.

 

Więcej o inwestycjach Marvipol Development S.A. można uzyskać na stronach: www.unique-apartments.pl i www.dwiemotlawy.pl

 

* z wyłączeniem pierwszych trzech miesięcy najmu i pobytu właścicielskiego. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego
Wstecz