Budowa Cascade Residence na finiszu!

Zbliża się termin oddania do użytku inwestycji Cascade Residence – nowoczesnego apartamentowca, który powstaje w sercu warszawskiego Mokotowa. Mieszkańcy otrzymają klucze do lokali już w listopadzie bieżącego roku. Aktualnie na terenie inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe. Kameralny budynek otoczony rozległym, zielonym patio pomieści 39 lokali, co zapewni przyszłym mieszkańcom prywatność i schronienie od miejskiego zgiełku. Za realizację inwestycji odpowiada Marvipol Development S.A.

Cascade Residence to kameralna inwestycja w standardzie premium, która będzie liczyć zaledwie 39 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 45 do 181 mkw. Na 5 piętrze oraz na ostatnich kondygnacjach inwestycji znajdą się lokale dwupoziomowe oferujące szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych i mnóstwo wolnej przestrzeni. Całość obiektu będzie chroniona i monitorowana, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczono również lobby z recepcją, której pracownicy będą służyć pomocą przez całą dobę. Za realizację Cascade Residence odpowiada Marvipol Development S.A., spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości.

Budowa Cascade Residence jest realizowana przy ulicy Modzelewskiego 63, około 12 minut pieszo od największej dzielnicy biznesowej w Polsce, a jednocześnie w spokojnej i zacisznej części Mokotowa. Blisko domu mieszkańcy Cascade Residence znajdą liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kawiarnie, centrum handlowe, salę koncertową oraz przedszkole i szkołę. W pobliżu inwestycji znajdują się także urokliwe parki, jak Łazienki czy Królikarnia. Apartamentowiec powstaje w pobliżu ulicy Woronicza oraz Alei Niepodległości, które umożliwiają szybki dojazd w wiele miejsc na mapie Warszawy. Kolejnym udogodnieniem komunikacyjnym jest sąsiedztwo stacji metra Wierzbno znajdującej się ok. 5 min pieszo od budynku.

Projekt architektoniczny Cascade Residence to dzieło uznanej pracowni City Macieja Zombirta. O prestiżowym charakterze inwestycji świadczą m.in. wysokiej jakości materiały budowlane, które zostały wykorzystane przy jej realizacji. Do stworzenia elewacji budynku użyto piaskowca, tynku mineralnego oraz paneli HPL. Za sprawą tego połączenia materiałów, apartamentowiec zyskał nowoczesny, a zarazem unikalny wygląd. Na balkonach zamontowane zostały stalowe balustrady ze szklanym wypełnieniem, które wraz z przesuwnymi, panoramicznymi oknami z naturalnego drewna nadały budynkowi elegancji, a mieszkaniom zapewniły odpowiednie nasłonecznienie. W Cascade Residence nie zabrakło także starannie zaprojektowanych, luksusowych części wspólnych. Na klatkach schodowych budynku zamontowano wysokiej jakości płyty ze spieku kwarcowego w designerskim stylu. Dopasowane do nich wykładziny oraz dekoracyjne panele nie tylko nadały wnętrzu przestronności, ale także ociepliły je wizualnie. Każde z mieszkań zostało wyposażone w drzwi klasy premium o ponadstandardowej wysokości.

Na szczególną uwagę zasługuje strefa zieleni wokół budynku, którą zaplanowano z dbałością o najmniejsze detale. Mieszkańcy inwestycji będą mieli do dyspozycji rozległe patio z licznymi udogodnieniami, m.in. dającymi poczucie prywatności pergolami oraz wygodnymi ławkami i efektowną kaskadową fontanną. Całość okalać będzie bujna zieleń, której obecność pozwoli właścicielom mieszkań na kontakt z naturą, odprężenie i ucieczkę od zgiełku miasta.
Na terenie inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe obejmujące części wspólne apartamentowca, tarasy mieszkań oraz małą architekturę – m.in. montaż ławek, pergoli czy gier – jak szachy, „memo” czy „go”. Obecnie montowane są również szklenia na balustradach, grzejniki podłogowe w lokalach oraz ogrodzenie posesyjne terenu inwestycji w systemie palisadowym. Odbiór mieszkań nastąpi w listopadzie bieżącego roku.

Planując inwestycję mieliśmy na uwadze potrzeby nowoczesnego mieszkańca Warszawy, łaknącego harmonii i spokoju, który zrównoważy zawrotne tempo życia w metropolii. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy przestrzeń służącą relaksowi i gwarantującą prywatność. Jednocześnie, dzięki atrakcyjnej lokalizacji inwestycji, mieszkańcy będą mogli pozostać w stałym kontakcie z otaczającym ich, szybko zmieniającym się światem stolicy. Cascade Residence to synonim komfortu w prestiżowym wydaniu – o to zadbaliśmy wyposażając inwestycję w najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe” – wyjaśnia Mariusz Poławski, wiceprezes Marvipol Development S.A.

12 i 13 października na terenie inwestycji odbędą się dni otwarte. W godzinach 10-16 osoby zainteresowane zakupem apartamentu w Cascade Residence będą miały okazję obejrzeć lokale oraz części wspólne budynku. Deweloper przygotował specjalną promocję dla uczestników wydarzenia – przy zakupie mieszkania o powierzchni powyżej 69 m2, nabywcy otrzymają garaż o wartości 49 000 zł gratis.

Więcej informacji na www.cascaderesidence.pl.

Wstecz