30% apartamentów sprzedanych w ciągu miesiąca (komunikat prasowy)

W Apartments, prestiżowa inwestycja wiodącego warszawskiego dewelopera Marvipol Development, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W pierwszym miesiącu od uruchomienia sprzedaży kupionych zostało 30% apartamentów. W ramach nowego projektu, zlokalizowanego na warszawskiej bliskiej Woli przy ulicy Siedmiogrodzkiej 3, powstanie 210 apartamentów oraz 8 lokali usługowych. Budowa inwestycji niebawem się rozpocznie, a zakończenie prac zaplanowano na I kw. 2021 r.

Nieruchomości na warszawskiej Woli cieszą się popularnością. Dzielnica bardzo dynamicznie się rozwija, stając się centrum innowacyjności i biznesu stolicy. O wysokim popycie na lokale mieszkalne w tej części miasta świadczy m.in. szybkie tempo sprzedaży lokali w inwestycjach W Apartments przy ul. Siedmiogrodzkiej 3, a także Unique Tower przy ul. Grzybowskiej, realizowanych przez Marvipol Development.

Kompleks apartamentowy W Apartments wyróżnia oryginalny projekt architektoniczny autorstwa renomowanej pracowni WWAA, która posiada na swoim koncie szereg prestiżowych realizacji, również na skalę światową.

W Apartments to budynek o charakterze industrialnym i zróżnicowanej bryle. Będzie on podzielony na dwie części – 16-kondygnacyjną i 6-kondygnacyjną. W części wysokiej powstają apartamenty oferujące unikalny widok na całą Warszawę, część niższa, o wyjątkowej, antracytowej barwie, doskonale wkomponuje się w miejską mozaikę. Na łączniku znajdzie się zielone patio i drzewa, których korony będą przebijać przez strop. W holu zaplanowano recepcję oraz przestrzeń dla mieszkańców ze szklaną ścianą oraz widokiem na zieleń. Ściany holu wykończone będą tęczowym szkłem, co w połączeniu z metalowym, lamelowym sufitem oraz recepcją ze zdobieniami z blachy nada przestrzeni bardzo nowoczesny charakter. Architekci zadbali także o detale w designerskim stylu w postaci nietypowo zaprojektowanych skrzynek na listy, które stworzą rzeźbę, bryłę w dwóch kolorach – podwieszoną na stalowych linach.

 

W budynkach znajdzie się łącznie 210 apartamentów o powierzchni od 30 m2 do 212 m2, w tym kawalerki, mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię. Na ostatniej kondygnacji znajdą się lokale z antresolami oraz dużymi tarasami. W ramach kompleksu powstanie także 8 lokali usługowych. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji – mieszkalna i usługowa, osiągnie ok. 13 855 m2. Deweloper wybrał generalnego wykonawcę inwestycji – spółkę Karmar, która posiada doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych, infrastrukturalnych oraz przemysłowych na terenie całej Polski.

Bliska Wola to rejon, który podlega obecnie bardzo dynamicznym zmianom. Nowa zabudowa, w tym liczne budynki biurowe w najbliższej okolicy, z których wiele właśnie powstaje, zmienią całkowicie oblicze dzielnicy. Takie zmiany zapowiadają pomyślną koniunkturę i wzrost cen nieruchomości w tej okolicy. W Centrum oraz na Woli na najbliższą dekadę zaplanowanych jest około trzydziestu nowych wieżowców, z których większość to projekty biurowe. Rozwój dzielnicy Wola wpłynie pozytywie na popyt na mieszkania pod wynajem. Jednocześnie dla wielu osób apartament w odległości 2 km w linii prostej od centrum to wybawienie od korków, a zarazem możliwość korzystania ze wszystkich zalet dużej metropolii.

 

Szybkie tempo wzrostu gospodarczego, wykształceni i kompetentni pracownicy oraz duży rynek wewnętrzny – wszystko to sprawia, że Polska to od lat doskonałe miejsce dla inwestorów do rozwijania biznesu i lokowania kapitału. Nasz kraj staje się również bardzo atrakcyjny dla turystów z całego świata. Dzięki tym czynnikom inwestycja w nieruchomości właśnie w Warszawie niesie za sobą unikalne pespektywy. Warto przecież pamiętać, że inwestując pieniądze w nieruchomości możemy zyskać podwójnie. Z jednej strony na wzroście wartości mieszkania w czasie, natomiast z drugiej – na comiesięcznym najmie. W Apartments znajduje się na obszarze, który na tle pozostałych dzielnic Warszawy rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Ze względu na architekturę i lokalizację będzie to świetny apartamentowiec zarówno do zamieszkania, jak i do ulokowania kapitału. Te zalety dostrzegli nasi klienci, którzy chwilę po uruchomieniu sprzedaży zakupili lokale w inwestycji.mówi Mariusz Poławski, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

W Apartments dzieli 900 metrów od metra Rondo Daszyńskiego oraz tylko 100 metrów od przystanku autobusowego. Świetne połączenie z pozostałymi dzielnicami zapewnią również tramwaje. Podróż autem do samego centrum zajmie przyszłym mieszkańcom około dziesięciu minut.

 

 

Więcej informacji o inwestycji W Apartments znajduje się na stronie: www.marvipol.pl

Wstecz