marvipol.pl

Klienci MARVIPOL korzystający z usług ekspertów Notus Finanse mogą otrzymać kredyt hipoteczny
na najlepszych warunkach

  • Pakiet korzyści do wartości 7 200 zł*
  • Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenia nieruchomości – do 200 zł
  • Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenie na życie i NNW – do
    3 000 zł
  • Zwrot 1% za kredyt gotówkowy – do
    1 000 zł
  • Zwrot 0,5% za zrefinansowanie kredytu hipotecznego – do 2 000 zł
  • Zwrot rocznej składki za ubezpieczenie na życie – do 1 000 zł

  • Rabat 10% na zakupy w sklepach Leroy Merlin**
  • Indywidualna wizualizacja 3D kuchni lub łazienki za 1 grosz
  • 10% rabatu na całodzienne zakupy za każde 1 000 punktów zgromadzone na karcie
  • Transport, montaż, zwrot zakupionych towarów

  • Marże od 1,1%!
  • Prowizje od 0 zł!
  • Szybki proces decyzyjny!

zalety kontaktu z ekspertem finansowym

  • Usługi dla naszych Klientów są bezpłatne
  • Oferty kredytowe 16 banków
  • Kredyty do 90% wartości inwestycji
  • Okres kredytowania do 35 lat
  • Wsparcie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt
  • Uzyskasz sprawnie finansowanie czując się przy tym pewnie i bezpiecznie
  • Pomożemy skompletować wymagane dokumenty
  • Zapewniamy mobilność eksperta kredytowego

WYBIERZ INWESTYCJĘ

i poznaj dedykowanych doradców

Cascade Residence | Mokotów, ul. Modzelewskiego 63

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

Dom przy Okrzei | Praga Północ, ul. Okrzei 12

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

Kłopotowskiego No 11 | Praga Północ ul. Kłopotowskiego 11

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

Moko Botanika | Mokotów, ul. Bokserska 54

1. Paweł Nowak, 785 663 986, pawel.nowak@notus.pl
2. Jacek Koślacz, 885 221 596, jacek.koslacz@notus.pl
3. Michał Lewandowski, 785 661 932, michal.lewandowski@notus.pl
4. Dariusz Ostrowski, 785 851 999, dariusz.ostrowski@notus.pl

Riviera Park | Białołęka, ul. Krzyżówki 11

1. Patrycja Janczuk Bernatek, 785 850 358, patrycja.janczuk@notus.pl
2. Piotr Zdanowicz, 785 662 173, piotr.zdanowicz@notus.pl
3. Krzysztof Sawicki, 785 662 167, krzysztof.sawicki@notus.p
4. Kamil Bralewski, 785 662 175, kamil.bralewski@notus.pl

Topiel No 18 | Powiśle, ul. Topiel 18

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

Unique Tower | Śródmieście, ul. Grzybowska 51

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

Royal Tulip Warsaw Apartments | Śródmieście, ul. Grzybowska 51

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

W Apartments | Wola, ul. Siedmiogrodzka 3

1. Marcin Karasiński, 695 855 603, marcin.karasinski@notus.pl
2. Magda Pazio, 785 661 808, magda.pazio@notus.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Regulamin Sprzedaży Premiowej dostępny w siedzibie organizatora. Więcej