Poczuj rytm swojego miasta

Central Park Ursynów to miejsce dla wszystkich fanów miejskiego życia, pragnących korzystać ze wszystkich jego zalet i uroków. Inwestycja położona jest na terenie ponad 10 hektarów w tętniącym życiem sercu Ursynowa, co zapewnia doskonałą komunikację zarówno do biznesowego centrum Mokotowa i Ursynowa jak również do centrum. Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku, dzięki własnym jeziorom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu oraz zielonym dziedzińcom na terenie osiedla, każdy aktywny mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.

budynek_5.jpg

Miejski komfort życia

Unikalna architektura inwestycji, kolory i kształty budynków, sąsiedztwo klimatycznych sklepików, kawiarenek, sprawią, że osiedle Central Park Ursynów stanie się twoim azylem. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji ścieżki spacerowe, boisko do koszykówki, klub fitness, klub malucha oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.

Fotolia_45828134_Subscription_Monthly_XXL.jpg
Fotolia_58129433_Subscription_Monthly_XXL.jpg
Fotolia_45501723_Subscription_Monthly_XXL.jpg

Rekreacja w zasięgu ręki

Przy osiedlu Central Park Ursynów jest już dostępna stacja miejskich rowerów Veturilo o tej samej nazwie. Mieszkańcy mogą korzystać z rowerowych przejażdżek zarówno między najbliższymi stacjami: Poleczki Business Park, Metro Ursynów czy Cybernetyki, jak i tymi dalszymi. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc, do których dotrzemy ścieżkami rowerowymi dostępnymi na terenie całego Ursynowa.

budynek_3www.jpg

Bliżej niż myślisz

To idealne miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi, młodych małżeństw. Osiedle zlokalizowane jest pośród licznych terenów zielonych, przedszkoli, szkół, i centów biznesowych, centrów handlowych. Lokalizacja umożliwia szybki i dogodny dojazd do najważniejszych miejsc Warszawy: biznesowej dzielnicy Mokotowa i Centrum miasta.

Fotolia_51114641_Subscription_Monthly_XXL.jpg
Fotolia_45362967_Subscription_Monthly_XXL.jpg
Fotolia_52190470_Subscription_Monthly_XL.jpg

Zaprojektuj swoją przestrzeń

Ustawny rozkład mieszkań o wysokości do 3 metrów gwarantują komfort i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Kawalerki o rozkładzie studia mają dodatkowo możliwość wstawienia ścianki działowej i utworzenia dodatkowego pomieszczenia. Każdy lokal posiada przestronny balkon lub taras, a mieszkania na parterze zielone ogrody. Wnętrza klatek zaprojektowane tak, by umożliwiać swobodny dostęp do wszystkich lokali i dwóch wind w obrębie każdej klatki.

a1.png
a2.png
01j.jpg

Zapraszamy do Strefy Klienta

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania zapraszamy do Strefy Klienta przy ul. Kłobuckiej 13. Na miejscu będą Państwo mieli możliwość poznania oferty mieszkań, obejrzenia apartamentów pokazowych i zapoznania się z dostępnymi pakietami wykończeniowymi w atelier na piętrze.

T3S_2311s.jpg
budynek_5.jpg
budynek_3a.jpg

Atrakcje inwestycji

Przestronne tereny zielone, ścieżki do joggingu, własne boisko to to tylko niektóre z udogodnień, które proponujemy naszym mieszkańcom. Poniżej prezentujemy listę wybranych atrakcji inwestycji Central Park Ursynów. W okolicy znajdziemy między innymi takie miejsca jak: Centrum Biznesowe Poleczki, Galeria Mokotów, Stacja Metra Ursynów, Zielone tereny Fortu Zbarż, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Dolina Służewiecka, Port Lotniczy Okęcie, a także liczne szkoły i przedszkola.

Lokalizacja inwestycji

Biuro sprzedaży

ul. Kłobucka 13 , Ursynów
22 536-50-59
Pon-Wt: 9:00-19:00
Śr: 11:00-19:00
Czw-Pt: 9:00-19:00
Sob: 10-16
Zobacz położenie biura sprzedaży Arrow-right
Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

EXPERT MARVIPOL RADZI

7 rzeczy, które musisz wiedzieć
zanim kupisz mieszkanie


Wypełnij dane i pobierz e-book

Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.