Poczuj klimat włoskiego miasteczka

Osiedle Zielona Italia to jedna z najładniejszych, nowych inwestycji w Warszawie, której ostatni etap został ukończony w maju 2014 r. Na obszarze 6 hektarów powstało małe miasteczko z rynkiem, wieżą zegarową, fontanną oraz siecią małych uliczek. Nazwa dzielnicy i inwestycji zobowiązują! Podobnie jak na wszystkich innych wcześniejszych i aktualnych osiedlach firmy Marvipol jakość i elegancja wykończenia oraz komfort mieszkańców są najważniejsze także w Zielonej Italii.

Wide_ozi

Przyjazne otoczenie

Teren inwestycji wypełniają zielone skwery, alejki spacerowe oraz ścieżki do joggingu. Bogata strefa zieleni z formami małej architektury, centralny skwer i rynek ze strefą usługową podkreślają wysoki standard wykończenia. Urokliwy pejzaż miasteczka sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku.

One_third_t3s_4439m
One_third_t3s_4032m
One_third_t3s_4058m

Użyteczność i wygoda

Wzorem poprzednich inwestycji Marvipol stworzyliśmy eleganckie i komfortowe osiedle, które zapewnia jego mieszkańcom maksimum użyteczności. Lokalne kafeterie, zlokalizowane tuż przy głównym rynku, zapraszają zapachem świeżo parzonej kawy. Przestronne place wypełnione zielenią zachęcają do spotkań z sąsiadami i odpoczynku na świeżym powietrzu, a bliskość lokalnych sklepików zapewnia dostęp do produktów najwyższej jakości.

One_third_ozi_kawiarnia
One_third_ozi_zieloneprzestrzenie
One_third_ozi_sklepiki

Rekreacja dla całej rodziny

Osiedle Zielona Italia to także sport. Dwa boiska - do piłki nożnej i koszykówki - oraz kort tenisowy zagwarantują Państwu możliwość aktywnego spędzania czasu, a także rozwój i realizację pasji Waszym dzieciom. Bez względu na to, czy zostaną czempionami, jak Lewandowski, Gortat, Janowicz czy Radwańska, sport zapewni im z pewnością wiele emocji, przyjaźni i zdrowia. To niezwykle ważne i pomocne w budowaniu sąsiedzkich więzi i uśmiechniętej społeczności.

Wide_ozi_1

Z myślą o najmłodszych

Dla mniejszych dzieci przygotowana została strefa zabaw dla najmłodszych. Od września 2014 w ramach osiedla funkcjonować będzie także przedszkole. Kilka innych placówek przedszkolnych znajduje się w bezpośredniej bliskości Osiedla Zielona Italia.

Wide_ozi_5

Przemyślane rozkłady mieszkań

Na Osiedlu Zielona Italia znajdą Państwo mieszkania o zróżnicowanych metrażach, z praktycznymi rozkładami. Przestronne, każde o wysokości 2,70 m z drewnianą stolarką okienną i starannym wykończeniem części wspólnych. Z mieszkań na najwyższych piętrach roztacza się piękny widok na centrum Warszawy. Na te oraz niższe kondygnacje dowiozą Państwa cichobieżne windy uznanej i prestiżowej fińskiej firmy KONE.

Wide_ozi_2

Standard i bezpieczeństwo

Nieodłącznym elementem komfortowego mieszkania jest dziś także bezpieczeństwo – teren Osiedla Zielona Italia jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany. Do dyspozycji mieszkańców jest także specjalnie zaprojektowana kontrola dostępu. Nawet z tak przyjaznego miejsca trzeba jednak jeździć do pracy, szkoły ( kilka w okolicy ), czy choćby kina. Dobre skomunikowanie z centrum Warszawy i innymi jej rejonami to także zaleta tego projektu – pobliska stacja kolejki zapewnia dojazd do stacji Śródmieście w 15 minut. Pętla autobusowa znajduje się także kilka stąd.

One_third_poziom
One_third_fotolia_65571343_subscription_monthly_xxl
One_third_fotolia_65801408_subscription_monthly_xl

Atrakcje inwestycji

Zapraszamy do Waszego Osiedla Zielona Italia – dołączcie do kilkuset osób, które już zdecydowały się na zakup swojego mieszkania w tym miejscu !

Lokalizacja inwestycji

Biuro sprzedaży

ul. Obywatelska 1 , Włochy
22 536-50-54
Pon-Pt: 9:00-19:00
Sob: 9:00-16:00
Zobacz położenie biura sprzedaży Arrow-right
Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

EXPERT MARVIPOL RADZI

7 rzeczy, które musisz wiedzieć
zanim kupisz mieszkanie


Wypełnij dane i pobierz e-book

Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.