Spokój i harmonia w sercu Bielan

W wyjątkowym miejscu Warszawy powstał unikalny, kameralny projekt dedykowany Klientom, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu apartamentowego w bliskiej odległości od centrum Warszawy, ale także możliwości zamieszkania w inteligentnym domu w otoczeniu bogatej oferty terenów zielonych. Hill Park Apartments to azyl, w którym regenerujemy się, nabieramy sił do dalszych zawodowych wyzwań, a przede wszystkim celebrujemy czas z rodziną.

One_third_one_third_t3s_9887
One_third_one_third__jfk2544
One_third_one_third_t3s_0330

Residential Luxury Development of the Year

Hill Park Apartments został wyróżniony w 12 edycji prestiżowego konkursu, organizowanego przez CIJ Awards - miesięcznik poświęcony branży deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagroda została przyznaną inwestycji w kategorii Residential Luxury Development of the Year, jako potwierdzenie najwyższego standardu wykończenia.

Half_luksus-2
Half_untitled-3

Rodzinne osiedle z całodobową ochroną

Hill Park Apartments to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo. Zielony teren osiedla jest całkowicie wyłączony z ruchu kołowego samochodów, który został przeniesiony do podziemnych korytarzy. Dzięki kontroli dostępu i monitoringowi budynku osiągnęliśmy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Możliwość integracji z systemem audio-video daje mieszkańcom pełną swobodę kształtowania własnej przestrzeni życiowej. Teren inwestycji jest zamknięty, strzeżony i monitorowany 24/h, z całodobową recepcją, a wszystkie lokale posiadają tzw. „przycisk bezpieczeństwa” z bezpośrednim połączeniem z ochroną.

One_third__jfk2859s
One_third_t3s_0402
One_third__jfk3039

Zielone otoczenie

Wiemy, że nic tak nie relaksuje, jak obcowanie z naturą. Dlatego nasz wyjątkowy projekt zlokalizowaliśmy w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska. Jest to idealne miejsce zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Wide_hpa_park

Aktywnie w najbliższej okolicy

Położenie idealnie pomiędzy zielonymi parkami Stolicy i terenami rekreacyjnymi, sprawia, że Hill Park Apartments jest doskonałą ofertą dla tych, którzy cenią sobie możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Bliskość okolicznych lasów i parków, zbiorników wodnych z bogatą ofertą aktywności, trasy rowerowej przy nadwiślańskich bulwarach czy niezliczonych ścieżek do joggingu powoduje, że każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.

One_third_352x257_spokoj_i_harmonia
One_third_352x257_sciezki_do_joggingu
One_third_352x257_nadwislansk_17dcb87

Dążenie do ideału

Wnętrza inwestycji stworzyliśmy z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności. Dbając o komfort naszych mieszkańców, wyraźnie wydzieliliśmy część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie dysponują własnymi garderobami i łazienkami.

Wide_dlugi2

Standard wykończenia

Inwestycja powstała na działce o powierzchni blisko 2 hektarów, na której wznosi się 13 budynków o zróżnicowanych, niepowtarzalnych kształtach, kubaturze i unikalnych planach pięter oraz apartamentów. Nasze czteroapartamentowe wille wykończyliśmy kamienną elewacją łączoną ze szkłem, idealnie komponującą się balustradami balkonów wykonanych z konstrukcji stalowej z wypełnieniem szklanym. Części wspólne wewnątrz budynków także dopracowaliśmy do perfekcji, udostępniając naszym mieszkańcom panoramiczne windy, szerokie korytarze z posadzką i okładziną schodów wykonaną z czarnego kamienia oraz przeszkleniem umożliwiającym naturalne doświetlenie, kameralną portiernią z poczekalnią dla gości. W każdym budynku znajdują się przestronne, nowoczesne lokale o powierzchniach od 150 do 230 m². Apartamenty na niskich kondygnacjach korzystają z sąsiadujących ogródków, zaś te – położone wyżej – posiadają własne, rozłożyste tarasy.

One_third__jfk3741
One_third__jfk3676
One_third__jfk3515

Komfort każdego dnia

Duże ogrody i zielone tarasy to idealne miejsce do naładowania baterii po długim dniu pracy. Na terenie inwestycji mamy do wykorzystania ponad 2 hektary zielonej przestrzeni, która jest całkowicie wyłączna z ruchu kołowego samochodów. Dzięki całodobowemu monitoringowi i nowoczesnym placom zabaw osiągnęliśmy maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa wewnątrz osiedla.

Wide_wide__jfk2784ab

Inteligentny dom

Oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność - te cztery słowa charakteryzują zainstalowany na osiedlu system Inteligentnego Budynku - najnowszy produkt DELTA DORE i WEKTA. Zastosowane w nim rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie pozwalają na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem i klimatyzacją, dają możliwość kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz zapewniają bezpieczeństwo całodobowego monitoringu. Doposażona w specjalne oprogramowanie 3D recepcja dzięki zaawansowanej technologii pozwala na śledzenie online w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa mieszkań oraz garaży.

One_third_tablette-smartphone_pl_pers1
One_third_delta_dore
One_third_bialy_obrobiony

Atrakcje inwestycji

Aby maksymalnie zwiększyć komfort naszych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby ruch kołowy po terenie Hill Park Apartments odbywał się wyłącznie pod ziemią. Jest to tylko jedno z wielu udogodnień, jakie oferujemy naszym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi atrakcjami inwestycji.

Lokalizacja inwestycji

Biuro sprzedaży

ul. Pasymska 7 , Bielany
22 536-50-95
Pon: 11:00-18:00
Wt-Pt: 9:00-18:00
Sob: 10:00-16:00
Zobacz położenie biura sprzedaży Arrow-right
Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

EXPERT MARVIPOL RADZI

7 rzeczy, które musisz wiedzieć
zanim kupisz mieszkanie


Wypełnij dane i pobierz e-book

Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.