Połączenie sztuki i miejskiego stylu życia

ArtEco to nie tylko nowoczesny projekt, ale także wpisujące się w ideę miejskiego życia osiedle, które zapewni pełen komfort swoim mieszkańcom. Rezydencja jest swoistym dziełem sztuki, w którym przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza wkomponowane są w unikalny design części wspólnych. W rezydencji znajdziemy naturalne materiały wykończenia, kamień, drewno oraz nadzwyczaj bogatą sferę roślinności. Kompozycja nawiązująca do szachownicy łączy niezwykłe elementy elewacyjne z drewnem znajdującym się na powierzchniach. Centralny dziedziniec stanowi zielone atrium, w którego zacisze wkomponowaliśmy miejsca wypoczynku ukryte wśród zieleni.

zdjecie_arteco_1.jpg

Twój azyl w sercu miasta

Rezydencja położona jest w prestiżowej części Sadów Żoliborskich, dostatecznie daleko od ulicy, by zapewnić spokój swoim mieszkańcom, jednocześnie dostatecznie blisko linii tramwajowych, autobusowych oraz stacji metra, co gwarantuje idealne połączenia komunikacyjne do centrum miasta. Mieszkańcy osiedla będą mieć także do dyspozycji szeroki zakres punktów usługowych, kawiarni, sklepów, co zapewnia kameralność inwestycji.

T3S_9446.jpg
T3S_0219m.jpg
T3S_0251m.jpg

Osiedle dla aktywnych

Wśród otaczających Rezydencję ArtEco parków znajdą Państwo między innymi Park Kaskada, Kępę Potocką, Park Stefana Żeromskiego, Sady Żoliborskie czy też Park im. Żołnierzy Żywiciela. Bliskość terenów zielonych sprawi, że nasi mieszkańcy znajdą idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego pędu. Dodatkowo dla wygody naszych mieszkańców na terenie inwestycji znalazło się kilka obiektów rekreacyjnych: plac zabaw dla najmłodszych oraz boisko.

Fotolia_65440832_Subscription_Monthly_XL.jpg
Fotolia_65801455_Subscription_Monthly_XXL.jpg
iStock_000016860110XSmall.jpg

Standard wykończenia

Standard i jakość wykończenia to dla nas priorytet, dlatego też zadbaliśmy o to aby wszystkie części wspólne, które oddajemy przyszłym mieszkańcom były dopracowane w każdym detalu. Nasze budynki wykończyliśmy akrylową elewacją z elementami szklanymi, które idealnie się komponują z balustradami balkonów z bezbarwnego szkła w kolorze jasnego błękitu. Patio na zewnątrz wyposażyliśmy w bogatą strefę zieleni osadzoną w dużych żelbetonowych donicach, plac zabaw dla dzieci z bezpieczna wykładziną, oraz mini boisko do gier zespołowych ogrodzone siatką.

DSC_4399s.jpg
DSC_4324s.jpg

Funkcjonalne części wspólne

Części wspólne wewnątrz budynków wykończyliśmy płytami ceramicznymi, deskami z drewna egzotycznego urozmaiconymi szklanymi elementami z zielona poświatą i z zatopioną trawą. Nowocześnie zaaranżowane klatki schodowe, duże przestronne garaże podziemne i cichobieżne windy sprawią, że każdy mieszkaniec ArtEco będzie się czuł wyjątkowo.

T3S_0977_m.jpg
T3S_9999_m.jpg
T3S_0045_m.jpg

Bezpieczeństwo na co dzień

Jak każda inwestycja Marvipolu, ArtEco jest również objęte strefą kontrolowanego dostępu oraz całodobowego monitoringu. Ważnym uzupełnieniem jest centralna recepcja stanowiąca główny hol wejściowy dla gości. Znajdujący się w niej pracownicy ochrony dbają o spokój i bezpieczeństwo lokatorów.

hor_2.jpg

Zobacz nasze mieszkania pokazowe

Jesteście ciekawi jak wyglądają mieszkania w naszej inwestycji? Odwiedźcie nasze mieszkanie pokazowe, aby przekonać się jakie są możliwości aranżacyjne, układy i dostępne powierzchnie.

foto_1.jpg
foto_4.jpg
foto_5.jpg

Atrakcje inwestycji

Nieszablonowy, artystyczny projekt, najwyższa jakość wykończenia, czy kontakt z przyrodą to niejedyne atrakcje, które przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców. Poniżej prezentujemy udogodnienia, które znajdą Państwo zarówno w samej inwestycji, jak i w jej niedalekiej okolicy.

Lokalizacja inwestycji

Biuro sprzedaży

ul. Jasnodworska 3a , Żoliborz
22 411-14-11
Pon: 11:00-18:00
Wt-Pt: 9:00-18:00
Sob: 10:00-16:00
Zobacz położenie biura sprzedaży Arrow-right
Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

EXPERT MARVIPOL RADZI

7 rzeczy, które musisz wiedzieć
zanim kupisz mieszkanie


Wypełnij dane i pobierz e-book

Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.